6gfk-schwimmbecken-berlin-gfk-pool-fertigschwimmbecken-hersteller-starpool-producent-basenow-schwimmbecken-aus-polen-pool-aus-polen-einbaubecken-pool-berlin-02

Baseny poliestrowe produkowane są jako gotowe do umiejscowienia we wcześniej wykonanym wykopie. To powoduje, że czas ich montażu jest znacznie krótszy niż w przypadku stacjonarnych basenów z betonu. Decydując się na taki basen kąpielowy, często pojawia się problem – jak dostarczyć go na miejsc, zwłaszcza gdy ma on spore rozmiary. Na szczęście producenci i sprzedawcy mają na to sposób.

Basen-kąpielowy-6Gdy kupuje się gotowe baseny, wtedy najczęściej wraz z nimi można skorzystać z usługi transportu – to wygodne rozwiązanie, ponieważ kupujący nie musi zastanawiać się jak dowieźć basen do siebie, co w większości przypadków wymagałoby zastosowania samochodów ciężarowych. Takim zapleczem dysponują producenci i sprzedawcy lub też współpracują z tego rodzaju firmami. Wówczas na miejsce do klienta dojeżdża pojazd z basenem i dodatkowo także firma zapewnia jego wyładunek, co oznacza najczęściej jego montaż w przygotowanym wykopie. Stosuje się wtedy samochody wyposażone w dźwigi HDS.

Koszty transportu basenu poliestrowego do klienta ustalane są zawsze indywidualnie zależnie od odległości. To powoduje, że najlepiej szukać ofert w swojej okolicy, ale, oczywiście, najlepiej porównywać oferty, bo czasami może się okazać, że tańszy basen ogrodowy z wysyłką można kupić w oddalonej firmie.

Transport gotowego basenu poliestrowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *